19:06 15.04.2022

ВООЗ передасть фармкомпанії "Дарниця" технологію виробництва вакцин на основі мРНК для України

2 хв читати
ВООЗ передасть фармкомпанії "Дарниця" технологію виробництва вакцин на основі мРНК для України

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) передасть для України технологію виробництва вакцин на основі мРНК, технологія буде передана фармкомпанії "Дарниця", повідомляється в пресрелізі ВООЗ.

Згідно з ним, Україна приєдналася до списку країн, які отримали підтримку від глобального центру ВООЗ з передачі технологій для виробництва вакцин на основі мРНК в Південній Африці.

"ВООЗ оцінила і обрала фармацевтичну компанію "Дарниця" як виробника, що має потенціал для оволодіння технологією мРНК для виробництва вакцин та інших медичних товарів", - повідомляє організація.

Водночас наголошується, що наразі Центр ВООЗ з передання технологій для виробництва вакцин на основі мРНК вже вибрав 15 реципієнтів.

ВООЗ і партнери працюватимуть з урядами цих країн і з виробниками-реципієнтами, щоб розробити дорожню карту і забезпечити необхідну підготовку і підтримку ефективної передачі технологій.

ВООЗ продовжує розглядати заявки та співпрацювати з місцевими органами влади для виконання місії цього центру організації з розширення виробничих потужностей для мРНК-вакцин, щоб поліпшити доступ до цих інструментів у нужденних районах.

Фармацевтична компанія "Дарниця" - лідер фармринку України в натуральному вираженні. Компанія заснована в 1930 році. Стратегічні напрямки розвитку портфеля - кардіологія, неврологія та вирішення проблем болю. Згідно з єдиним Держреєстром юридичних осіб та фізосіб-підприємців, бенефіціарами компанії є сім'я Загорій.

За підсумками 2020 року "Дарниця" збільшила чистий прибуток на 33,7% порівняно з 2019 роком – до 814,994 млн грн. Активи збільшилися на 24,8% - до 4,3 млрд грн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

НСЗУ проводить перерахунки для підвищення тарифів на лікування політравм та поранень – голова служби

Із початку війни агресор знищив 85 цивільних автомобілів швидкої допомоги, 105 автомобілів захопив - Ляшко

Пріоритетні послуги у рамках ПМГ мають надаватися у повному обсязі – глава НСЗУ

Агресор вивозить з України ефективні ліки, замінює їх на окупованих територіях на російські препарати - Ляшко

Ми маємо потенційно готуватися до нової хвилі COVID-19 - Ляшко

З початку війни загинуло 14 українських медпрацівників, 48 поранено – Ляшко

Лікарі первинної медицини з початку війни змогли переформатувати роботу в умовах міграції мільйонів пацієнтів – глава НСЗУ

СБУ викрила постачальників медобладнання, які навмисне зривали постачання до військових шпиталів

Маріупольці помирають через брак ліків – мер

Особам з інвалідністю для продовження групи під час війни не потрібно проходити комісію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА