19:06 15.04.2022

ВООЗ передасть фармкомпанії "Дарниця" технологію виробництва вакцин на основі мРНК для України

2 хв читати
ВООЗ передасть фармкомпанії "Дарниця" технологію виробництва вакцин на основі мРНК для України

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) передасть для України технологію виробництва вакцин на основі мРНК, технологія буде передана фармкомпанії "Дарниця", повідомляється в пресрелізі ВООЗ.

Згідно з ним, Україна приєдналася до списку країн, які отримали підтримку від глобального центру ВООЗ з передачі технологій для виробництва вакцин на основі мРНК в Південній Африці.

"ВООЗ оцінила і обрала фармацевтичну компанію "Дарниця" як виробника, що має потенціал для оволодіння технологією мРНК для виробництва вакцин та інших медичних товарів", - повідомляє організація.

Водночас наголошується, що наразі Центр ВООЗ з передання технологій для виробництва вакцин на основі мРНК вже вибрав 15 реципієнтів.

ВООЗ і партнери працюватимуть з урядами цих країн і з виробниками-реципієнтами, щоб розробити дорожню карту і забезпечити необхідну підготовку і підтримку ефективної передачі технологій.

ВООЗ продовжує розглядати заявки та співпрацювати з місцевими органами влади для виконання місії цього центру організації з розширення виробничих потужностей для мРНК-вакцин, щоб поліпшити доступ до цих інструментів у нужденних районах.

Фармацевтична компанія "Дарниця" - лідер фармринку України в натуральному вираженні. Компанія заснована в 1930 році. Стратегічні напрямки розвитку портфеля - кардіологія, неврологія та вирішення проблем болю. Згідно з єдиним Держреєстром юридичних осіб та фізосіб-підприємців, бенефіціарами компанії є сім'я Загорій.

За підсумками 2020 року "Дарниця" збільшила чистий прибуток на 33,7% порівняно з 2019 роком – до 814,994 млн грн. Активи збільшилися на 24,8% - до 4,3 млрд грн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На відновлення зруйнованої агресором медичної інфраструктури в Україні потрібно щонайменше $14,2 млрд

Співзасновник медлабораторії "Ескулаб" заявляє про ризики зупинки роботи мережі, невиплати зарплати і податків через спробу рейдерського захоплення

Лікарня "Охматдит" увійде до ПМГ із 2025 року

Інститут ім. Філатова продовжить розвивати використання ШІ для діагностики очних хвороб

Попит на неврологічні препарати з початку року суттєво зростає - експерт

Фармроздріб у 2024 р. підхопив минулорічний тренд зростання частки дієтичних добавок і ВТМ аптечних мереж - експерт

Актуальні тенденції попиту на фармринку відображають зміни потреб населення через війну - думка

Аптеки не виявляють зацікавленості в проведенні вакцинації

Genmab купує розробника протиракових препаратів ProfoundBio за $1,8 млрд

МОЗ із квітня розпочне повторні перевірки ВЛК для контролю виконання наданих раніше рекомендацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА