Інтерфакс-Україна
18:15 07.11.2023

ВООЗ верифікувала 1301 напад на систему охорони здоров'я України

1 хв читати
ВООЗ верифікувала 1301 напад на систему охорони здоров'я України

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) верифікувала 1301 напад на систему охорони здоров'я України, повідомив керівник офісу ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

"ВООЗ верифікувала 1301 напад на систему охорони здоров'я. Це неприйнятно, це жахлива шкода, яка завдається закладам на первинній ланці та на рівні стаціонарів. Більше того, через ці напади ми також втратили деяких наших колег лікарів і медсестер", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Хабіхт зазначив, що потреба в ресурсах для відновлення системи охорони здоров'я зростає постійно.

"У нас є дані щодо першого року війни, які демонструють, що для відновлення знадобляться мільярди", - сказав він.

Водночас Хабіхт наголосив, що 96% закладів охорони здоров'я на підконтрольних Україні територіях "усе ще функціонують".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість випадків COVID-19 в рази менша минулорічних показників, нові штами коронавірусу не викликають важкого перебігу хвороби – експерти

Психологи УЧХ провели понад 2 тисячі консультацій в цьому році

Психологи УЧХ провели понад 2 тисячі консультацій в цьому році

McDonald's в Україні передає понад 17,6 млн грн на будівництво благодійного простору в "Охматдиті"

В Україні лабораторно підтвердили випадки нових субваріантів коронавірусу Nimbus та Stratus - МОЗ

ЮНІСЕФ поставила в Україну 136 тис. доз вакцини АКДП у межах співпраці України з Gavi

Аптечна мережа "9-1-1" призупинила роботу мобільних аптек у Харківській та Херсонській областях

Нова мобільна реабілітаційна команда УЧХ запрацювала у Кременчуці

В Україні відсутні суб’єкти господарювання, які отримали дозвіл на паралельний імпорт ліків - МЗУ

До законопроекту про податкові зміни для реалізації концепції Defence City надійшли правки, які можуть спричинити дефіцит ліків – ЄБА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА