Інтерфакс-Україна
14:40 28.01.2013

Жириновський про Тимошенко: Жінкам не можна у владу - вони податливі

1 хв читати

Керівник фракції ЛДПР у Держдумі РФ Володимир Жириновський вважає, що жінкам не місце в політиці, оскільки вони вразливі та податливі.

Відповідаючи в понеділок на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" на запитання про екс-прем'єра України Юлію Тимошенко, російський політик сказав: "Тимошенко, вибачте, жінка, вони мені не подобаються, адже жінку легше переконати. Янукович краще. Жінка податливіша, це небезпечно".

На його переконання, жінки дуже вразливі, і це їм не допомагає у владі. "У політиці має бути сухий розрахунок, тут не повинно бути лірики, не повинно бути настрою "мама, тато, люблю, не люблю". Віддай жінкам владу... здавалося б, вони проти війни, так війна ще більше розгориться", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА