Інтерфакс-Україна
12:45 07.02.2013

Кабмін розпочне вдосконалення виборчого законодавства найближчим часом - Азаров

1 хв читати

Найближчим часом уряд ухвалить план дій із удосконалення виборчого законодавства відповідно до рекомендацій Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), заявляє прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Найближчим часом уряд затвердить план заходів з удосконалення виборчого законодавства, в основу якого покладені рекомендації ОБСЄ щодо парламентських виборів в Україні 2012 року", - повідомив він під час зустрічі з європейським комісаром з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле в четвер у Києві .

Парламентські вибори відбулися в Україні в жовтні 2012 року. У звіті ОБСЄ було зазначено, що виборча кампанія в Україні відбувалася недостатньо прозоро, і нинішні вибори стали кроком назад порівняно з попередніми.

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що протягом доби може істотно підвищити мита щодо Індії, оскільки вона купує у РФ нафту

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

РФ ефективна в гібридній війні, а її спецслужби працюють інтенсивніше за радянські, вважає президент Чехії

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА