Інтерфакс-Україна
15:17 26.03.2013

Парламенти України, Польщі та Литви сподіваються на підписання в листопаді угоди про асоціацію Україна-ЄС

2 хв читати

П’ята сесія міжпарламентської асамблеї Верховної Ради, сейму Литви, сенату і сейму Польщі сподівається, що Угоду про асоціацію між Україною і ЄС буде підписано під час листопадового саміту Східного партнерства у Вільнюсі.

"Висловлюємо переконання, що виконання умов, обов'язкових для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, є необхідним і можливим, і сподіваємося, що ця Угода буде підписана під час листопадового саміту Східного партнерства у Вільнюсі", - йдеться в декларації П’ятої сесії міжпарламентської асамблеї, яку підписали керівники парламентів трьох країн у Варшаві у вівторок.

У декларації наголошується, що сейм і сенат Польщі і сейм Литви нададуть Верховній Раді всеосяжну експертну та організаційну підтримку, що допоможе використати досвід нових держав-членів ЄС з Центрально-східної Європи в сфері будівництва демократичних інституцій та правової держави, а також адаптації законодавства України до вимогам ЄС.

Верховна Рада також отримуватиме допомогу і підтримку в процесі здійснення реформ, спрямованих на виконання Україною політичних, правових і економічних критеріїв на її шляху до Європейського Союзу.

Сторони, що підписали декларацію, підтримують лібералізацію візового режиму ЄС для України.

У декларації наголошується, що сторони мають намір діяти для послідовного досягнення чергових етапів у відносинах України з Європейським Союзом.

Сторони також висловили сподівання, що саміт Східного партнерства у Вільнюсі також забезпечить прогрес у розвитку відносин ЄС з іншими країнами-партнерами Східного партнерства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА