Інтерфакс-Україна
15:48 29.03.2013

Янукович відзначає успіхи реалізації нової Стратегії нацбезпеки України

1 хв читати
Янукович відзначає успіхи реалізації нової Стратегії нацбезпеки України

Нова редакція Стратегії національної безпеки України дозволила за короткий термін упорядкувати роботу сектора безпеки Української держави, заявляє президент Віктор Янукович.

"Майже рік ми з вами працюємо в новій редакції Стратегії національної безпеки та оборони. Ухвалення цього важливого документа дало нам змогу за короткий термін упорядкувати роботу сектора безпеки і поступово, крок за кроком, впроваджувати глибокі перетворення в кожному з його сегментів", - сказав президент на засіданні Ради національної безпеки і оборони України в п'ятницю в Києві.

Зокрема, зазначив глава держави, прийнято комплекс документів із реформування та розвитку Збройних сил, тривають структурні зміни в оборонно-промисловому комплексі (ОПК). Крім того, схвалено рішення щодо перепідпорядкування прикордонної служби та розпочато реорганізацію системи реагування на надзвичайні ситуації.

За словами президента, триває робота з підготовки реформи правоохоронних органів, і найближчим часом в адміністрації глави держави буде розглянуто відповідні пропозиції.

Крім того, у рамках Стратегії національної безпеки активізовано роботу в секторі екологічної безпеки, зокрема, щодо підвищення рівня безпечності на Чорнобильській атомній електростанції. "До реалізації цього завдання залучається міжнародна спільнота", - наголосив В.Янукович.

Президент повідомив, що найближчим часом РНБО надасть доповідь про стан національної безпеки за підсумками роботи у 2012 році.

Нову редакцію Стратегії національної безпеки ухвалено згідно з указом президента України від 8 червня 2012 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Федієнко: На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА