Інтерфакс-Україна
09:51 15.07.2013

Азаров пішов на три тижні у відпустку - джерело

1 хв читати
Азаров пішов на три тижні у відпустку - джерело

Прем'єр-міністр України Микола Азаров пішов із 15 липня у тритижневу відпустку, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в уряді.

"Відсьогодні прем'єр-міністр перебуває у відпустці, яка орієнтовно триватиме три тижні", - сказав він.

Традиційно М.Азаров відпочиває влітку в Криму. У 2012 році глава українського уряду у відпустку не йшов.

Згідно з п. 4 ст. 42 закону "Про Кабінет Міністрів України", у разі відсутності прем'єра його повноваження виконує перший віце-прем'єр або віце-прем'єр згідно з визначеним урядом розподілом повноважень.

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА