Інтерфакс-Україна
15:47 03.12.2013

Жванія підтримав відставку уряду і стверджує, що не спрацювала його картка для голосування

1 хв читати

Народний депутат України Давид Жванія, що вийшов із фракції Партії регіонів, вимагає від голови Верховної Ради Володимира Рибака зарахувати його голос на підтримку резолюції про недовіру уряду Миколи Азарова.

"Народний депутат Давид Жванія звернувся до голови Верховної Ради В.Рибака з вимогою зарахувати його голос при голосуванні за постанову про відповідальність Кабінету Міністрів України", - повідомляє прес-служба парламентаря у вівторок.

"Дуже дивно, що в одного з активних ініціаторів відставки Кабміну не проголосувала картка", - наводить слова Д.Жванії прес-служба.

Народний депутат також звернувся до технічних служб Верховної Ради з проханням з'ясувати причину і надати пояснення, чому стався технічний збій і його картка не проголосувала.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна сподівається, що в Угорщині почують США щодо закупівлі російської нафти - Зеленський

Глава МЗС Угорщини відреагував на заборону в'їзду в Україну угорським військовим згадкою про членство в ЄС

Сіярто заявив, що Зеленський "втрачає глузд через свою антиугорську одержимість"

МЗС КНР: підтримуємо Європу у політичному врегулюванні війни в Україні

Безкарність РФ заохочуватиме потенційних агресорів в усьому світі – Сибіга на саміті МЗС G20

РФ отримує від транзиту через нафтопровід "Дружба" кошти на тисячу "шахедів" на день

Війна РФ підриває репутацію ООН - президент Естонії

Казахстан готовий надати майданчик для переговорів між Росією і Україною, але не буде посередником, – Токаєв

Разумков: Позиція США щодо гарантій безпеки для України залишається невизначеною

Політики та експерти скептичні до заяв Трампа щодо України і розходяться в прогнозах, що за ними слідуватиме

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА