Інтерфакс-Україна
14:29 09.12.2013

Президент Європарламенту Шульц сподівається, що Янукович залишить "свою версію зимових ігор у Сочі" і почне дослухатися до голосу Майдану

1 хв читати
Президент Європарламенту Шульц сподівається, що Янукович залишить "свою версію зимових ігор у Сочі" і почне дослухатися до голосу Майдану

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц сподівається, що президент України Віктор Янукович "покінчить свою версію зимових ігор у Сочі" і почне слухати голос Майдану.

"Після зустрічі в Сочі, я сподіваюся, Янукович покінчить свою власну версію зимових ігор у Сочі і почне слухати законні голоси з Майдану", - так прокоментував вчорашні події у Києві (марш мільйонів на майдані Незалежності - ІФ) на своїй сторінці в Twitter М. Шульц.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА