Інтерфакс-Україна
15:49 13.12.2013

Литвин пропонує організаторам двох майданів і силовикам взаємодіяти для безпеки на акціях 15 грудня

1 хв читати

Голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Володимир Литвин закликає організаторів двох полярних майданів і правоохоронців домовитися про взаємодію для безпеки під час акцій 15 грудня в Києві.

"Попереджений - значить озброєний. Це надасть змогу більш відповідально організаторам двох майданів підійти до питань безпеки", - цитує В.Литвина його прес-служба в п'ятницю.

На його переконання, відповідальні за організацію цих заходів мають зустрітися за участю представників правоохоронних органів і домовитися про взаємодію, "про взаємну нейтралізації можливих провокаторів і провокацій".

"Я думаю, що це такий вичерпний план дій, який можна реалізувати", - вважає В.Литвин.

За його словами, також має бути підвищена відповідальність правоохоронних структур і спецслужб, "щоб не пролилася і крапля крові".

"Не потрібно нагнітати настрій жахливих подій, щоб не стимулювати людей з такою хворобливою уявою, які шукатимуть собі слави Герострата. Нам категорично не потрібен постріл у Сараєвому, але в українському сценарії", - наголосив голова комітету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА