Інтерфакс-Україна
16:25 15.12.2013

Євромайдан ухвалив резолюцію про звільнення всіх політв'язнів, зокрема Ю.Тимошенко

1 хв читати

Євромайдан у Києві проголосував за резолюцію про звільнення всіх політичних ув'язнених, зокрема і екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

"Ми маємо зробити так, щоб гасло "Юлі - волю" В.Янукович почув у Межигір'ї, і щоб він постійно боявся", - зачитала резолюцію громадський активіст і журналіст Тетяна Чорновіл.

Головні тези резолюції - свобода політв'язням і "ні" політичним репресіям.

У документі згадується, що 13 активістів Євромайдану вже звільнили, а боротьба за інших "незаконно заарештованих триватиме до останнього".

У тексті зазначається, що "вже третій рік за ґратами перебуває головний опонент режиму В.Януковича - Юлія Тимошенко", яка знала про плани влади про її арешт, однак, не залишила Україну і просила європейське співтовариство підписати угоду про асоціацію з Україною, незважаючи на її незаконне ув'язнення, що було визнано Європейським судом з прав людини.

"Звільнення політв'язнів було, є і буде головною вимогою Майдану. Майдан своїх не здає", - йдеться в резолюції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у розмові з Путіним попросив його "розібратися з Росією", а не з Близьким Сходом

Більшість українців вважають санкції проти Порошенка спробою влади відволікти увагу від складної ситуації на фронті – КМІС

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА