13:21 19.12.2013

Клюєв: Із невеликою перевагою більшість українців підтримує євроінтеграцію країни

1 хв читати
Клюєв: Із невеликою перевагою більшість українців підтримує євроінтеграцію країни

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Клюєв стверджує, що проведені на замовлення влади соцдослідження про думку громадян щодо інтеграції країни свідчать про прихильність українців євроінтеграції.

"Кілька місяців тому 42% населення віддавали перевагу євроінтеграції, 38% громадян - виступили за Митний союз, решта не визначилися. Нині вже 45% виступають за євроінтеграцію і близько 34% - за Митний союз. Отже, з невеликою перевагою більшість громадян підтримує євроінтеграційний курс", - повідомив А.Клюєв в інтерв'ю кореспондентам телеканалу ARD і газети "Берлінер Цайтунг" (Німеччина), повідомляє прес-служба секретаря РНБО в четвер.

А.Клюєв нагадав, що цілі європейської інтеграції містяться в законі "Про засади внутрішньої та зовнішньої політики", а також у програмі Партії регіонів.

"І президент України, і уряд нашої країни націлені на те, щоб і надалі досить активно проводити євроінтеграційний курс", - сказав він.

"Ми повинні розуміти, в нас є сусіди - і країни Європейського Союзу, і країни Митного союзу. І ми повинні з усіма співпрацювати. Ні з ким не можна вести якісь війни, зокрема й торговельні. Для нас Росія - стратегічний партнер, з яким ми маємо дружити, співпрацювати й постійно розвивати відносини. Але в нас є чіткий напрямок руху - це євроінтеграція", - наголосив секретар РНБО України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради

Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної

Загальна підтримка конфіскації заморожених активів РФ в ЄС поки відсутня – Каллас

ЄС запропонував Україні свою угоду щодо критичних мінералів

На майбутніх переговорах з РФ планується обговорити умови Москви для завершення війни в Україні – Рубіо

Президент Фінляндії закликав Європу сформувати спільний план для переговорів з РФ

РФ вважає себе імперією, а не федерацією, а для імперії їм необхідна Україна - Буданов

Лондон запровадив санкції проти компаній із Центральної Азії, Туреччини, Індії та КНР за постачання продукції подвійного призначення - заява

Каллас: міністри дали «зелене світло» новій ініціативі військової допомоги Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА