Інтерфакс-Україна
18:14 20.12.2013

Арбузов стверджує, що про перестановки в уряді не йдеться

1 хв читати
Арбузов стверджує, що про перестановки в уряді не йдеться

Перший віце-прем'єр України Сергій Арбузов стверджує, що про перестановки в уряді не йдеться.

"Ні про яку заміну не йдеться", - сказав він журналістам у п'ятницю в Києві, відповідаючи на запитання, коли буде здійснено ротацію в уряді.

"Немає ніякої ротації", - наголосив С.Арбузов.

Раніше президент України Віктор Янукович допускав кадрові перестановки в органах виконавчої влади для зняття політичного напруження в країні.

"Я не прихильник рубати з плеча. Кадри ми маємо берегти, маємо до людей ставитися дбайливо, але якщо є необхідність - хтось недопрацьовує або працює неефективно, або його робота приносить якийсь негатив суспільству - звісно, їх треба міняти. В цьому немає жодних сумнівів. І ми такі висновки зробимо", - сказав він, зазначивши, що кадрові рішення мають бути глибоко продуманими та справедливими.

ОСТАННЄ

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА