Інтерфакс-Україна
11:23 27.12.2013

Азаров висловив співчуття Медведєву у зв'язку з авіакатастрофою в Іркутську

1 хв читати
Азаров висловив співчуття Медведєву у зв'язку з авіакатастрофою в Іркутську

Прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив співчуття голові уряду Російської Федерації Дмитру Медведєву у зв'язку з авіакатастрофою в Іркутську.

"Від імені уряду України та від мене особисто прийміть щирі співчуття у зв'язку з авіакатастрофою поблизу м. Іркутська, спричинила загибель ваших співгромадян. Висловлюю вам, а також сім'ям загиблих, глибоке співчуття у зв'язку з цією трагедією", - йдеться в урядовій телеграмі, повідомляє в п'ятницю департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну України.

Як повідомлялося, о 16:39 у четвер до МНС РФ надійшла інформація про падіння літака Ан-12 у районі залізничної станції Батарейна Іркутського району Іркутської області. Жертвами авіакатастрофи Ан-12 в Іркутській області стали дев'ятеро людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА