Інтерфакс-Україна
09:06 22.01.2014

Влада України буде змушена застосувати силу, якщо сутички в Києві не припиняться - Азаров

2 хв читати
Влада України буде змушена застосувати силу, якщо сутички в Києві не припиняться - Азаров

Керівництво України буде змушено застосувати передбачену законодавством силу, якщо протестувальники в центрі Києва не припинять протистояння, заявляє прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Якщо провокатори не зупиняться, то у влади не залишиться жодного іншого виходу, як застосувати передбачену законодавством силу й убезпечити наших людей", - сказав М.Азаров в інтерв'ю російському телеканалу "Вести-24", показаному на телеканалі у вівторок ввечері.

Водночас прем'єр висловив сподівання, що здоровий глузд усе ж переможе.

При цьому він сказав, що питання щодо введення надзвичайного стану в Україні не стоїть, оскільки влада має можливість вирішити проблеми й іншими способом. "Ситуація в Києві далека від тієї, коли необхідно навіть теоретично розглядати можливість введення надзвичайного стану, дуже далека", - зазначив М.Азаров.

Також прем'єр наголосив, що метою опозиції є отримання влади в країні, однак багато питань можна вирішувати й іншими способами, зокрема, за столом переговорів.

"Ви хочете змінити виборчий процес? Давайте подумаємо - як. Хочете гарантій якихось виборчого процесу? Давайте подумаємо, які гарантії можна надати", - зазначив М.Азаров.

М.Азаров також наголосив, що за всіма правопорушеннями, які сталися до набуття чинності новим законодавством, будуть застосовуватися норми попереднього законодавства. Водночас усі карані діяння, які будуть вчинені після набуття чинності новими законами, будуть оцінюватися вже за новими законодавчими нормами.

"Закони набули чинності з моменту опублікування, і тому все, що відбувалося до сьогоднішнього дня, буде підлягати юрисдикції попереднього законодавства. А ось усе, що відбуватиметься сьогодні-завтра-післязавтра, в наступні періоди, - це все вже юрисдикція нового законодавства", - пояснив прем'єр-міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА