Інтерфакс-Україна
11:41 29.01.2014

Опозиція та більшість наразі не прийшли до єдиного варіанта законопроекту про амністію - Мірошниченко

2 хв читати
Опозиція та більшість наразі не прийшли до єдиного варіанта законопроекту про амністію - Мірошниченко

Опозиція та більшість у парламенті наразі не прийшли до єдиного варіанта законопроекту про амністію, повідомив народний депутат фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

Станом на вчорашній вечір була така домовленість: сьогодні ще працюють і переговорна група, і експерти для того, щоб вийти на єдиний варіант законопроекту, який був би прийнятним і для опозиції, і для представників більшості", - сказав парламентар журналістам у кулуарах парламенту.

Він пояснив, що опозиція наполягає на безумовній амністії затриманих активістів, а більшість пропонує умови, за яких після ухвалення закону звільнятимуться адміністративні будівлі.

Ю.Мірошниченко додав, що опозиція висловила готовність звільнити декілька приміщень на першому етапі, зокрема, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади. "Проте Будинок профспілок і Жовтневий палац вони не бачать реальним звільнити, вулицю Хрещатик вони не бачать реальним звільнити зараз. І тому запропонували виключити зі списку деякі об'єкти", - сказав депутат.

Ю.Мірошниченко зазначив, що сторони намагатимуться вийти на спільне рішення, проте якщо не вдасться, то на розгляд парламенту буде поставлено два проекти закону – від більшості та від опозиції, і який набере більшу кількість голосів, той і діятиме.

Як повідомлялося, очікується, що питання про декриміналізацію відповідальності всіх учасників акцій протесту в Україні буде поставлено на голосування на засіданні Верховної Ради України в середу. Представники влади та опозиції заявляли про свої позиції з цього питання та про бажання пошуку компромісного рішення, а також про готовність працювати всю ніч, щоб до ранку середи відповідний законопроект було напрацьовано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА