Інтерфакс-Україна
15:16 30.01.2014

Янукович: Усі зобов'язання, які влада взяла на себе щодо врегулювання кризи, ми виконали

2 хв читати
Янукович: Усі зобов'язання, які влада взяла на себе щодо врегулювання кризи, ми виконали

Президент України Віктор Янукович заявляє, що влада виконала всі взяті на себе зобов'язання щодо врегулювання ситуації в Україні, проте опозиція продовжує нагнітати ситуацію.

"Усі зобов’язання, які влада взяла на себе, ми виконали. В тому числі парламент ухвалив закон про амністію, який гарантує учасникам протестів свободу та звільнення тих осіб, які були затримані під час конфліктів. Однак опозиція продовжує нагнітати ситуацію, закликає людей стояти на морозі задля політичних амбіцій кількох лідерів. Я думаю, що це неправильно", - йдеться у зверненні глави держави до громадян України, розміщеному на сайті президента в четвер.

При цьому В.Янукович зазначив, що "в процесі переговорів з мирного врегулювання протистояння ми дійшли конкретних домовленостей з представниками опозиції".

Президент висловив стурбованість "про життя і здоров’я багатьох людей, які втягнуті в протистояння безвідповідальними політиками". "Кожен із нас запитує - в ім’я чого страждають люди? Чому політики не закликають до миру, спокою та порозуміння, а навпаки - розбурхують ще більше настрої своїми невиваженими і безвідповідальними заявами, думаючи про власні рейтинги більше, ніж про життя та здоров’я людей", - зазначив глава держави.

"Переконаний, ми повинні зрозуміти - нема майбутнього у держави й народу, якщо політичні інтереси окремих груп поставлені вище існування самої України. Зі свого боку я з якнайбільшим розумінням і прихильністю буду ставитися до потреб і прагнень людей, враховуючи ті помилки, які бувають у кожної влади, бо ж помилок не припускається лише той, хто нічого не робить. Вірю, що ми разом зуміємо повернути життя України і всіх людей у мирне і спокійне русло", - резюмував В.Янукович.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

Порошенко на позачерговому саміті ЄНП: мир не може бути побудований на легалізації агресії

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА