Інтерфакс-Україна
20:56 18.02.2014

Регіонал Рудьковський закликав депутатів терміново зібратися у ВР

1 хв читати

Депутат фракції Партії регіонів Микола Рудьковський закликав депутатів негайно зібратися у Верховній Раді на засідання з урегулювання ситуації та вирішення політичної кризи в країні.

"Звертаюся до всіх народних депутатів негайно зібратися у Верховній Раді і не пізніше 22.00 розпочати засідання з урегулювання ситуації і вирішення політичної кризи в країні", , йдеться в поширеному депутатом зверненні.

У разі, якщо кворуму не буде, М. Рудьковський пропонує провести консультації і знайти компроміси", затвердивши їх на засіданні в середу о 8.00". Хочу нагадати, що депутати не ухвалювали ніякого рішення про те, що в середу В Р не працювати ме. Парламент не має права відсторонитися від кризи в той час, коли люди на вулиці. Ми повинні працювати, доки не буде ухвалено політичне рішення. Прошу всіх ввести "тиху годину" на час переговорів", - заявляє М Рудьковський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА