Інтерфакс-Україна
11:49 21.02.2014

Ті, хто допустив у будівлю ВР бійців Внутрішніх військ, мають понести відповідальність - Порошенко

1 хв читати
Ті, хто допустив у будівлю ВР бійців Внутрішніх військ, мають понести відповідальність - Порошенко

Народний депутат Петро Порошенко (позафракційний) заявляє, що особи, які допустили в будівлю українського парламенту озброєних людей, мають понести відповідальність.

"Я вважаю, що це грубе порушення закону, за яке хтось має відповісти", - сказав він журналістам у Києві в п'ятницю.

П.Порошенко наголосив, що відповідальність мають понести "ті, хто забезпечує доступ до парламенту".

Як повідомлялося, до будівлі Верховної Ради України зайшли кілька десятків бійців Внутрішніх військ МВС України з автоматичною зброєю. Згодом керівництво парламенту повідомило, що всіх автоматників з будівлі вивели.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА