Інтерфакс-Україна
17:26 23.02.2014

Колишній спікер Рибак заявляє про свій намір повернутися в парламент і працювати депутатом

1 хв читати
Колишній спікер Рибак заявляє про свій намір повернутися в парламент і працювати депутатом

Колишній спікер Верховної Ради Володимир Рибак вважає, що вчинив чесно, подавши у відставку з посади голови парламенту, і заявляє про намір за кілька днів повернутися і працювати народним депутатом.

"Учора я приїхав у Донецьк. Лікар порекомендував мені пролікуватися, тому що високий тиск... Я думаю, що мине кілька днів і я повернуся на роботу депутатом Верховної Ради", - сказав В.Рибак у відео-зверненні на Ютюбі в неділю.

"Коли я оцінив ситуацію, що триває переформатування влади, переформатування фракцій, я вирішив написати заяву... і я подав у відставку з посади голови Верховної Ради. Отже, я вчинив чесно. Я відкрив шлях для формування нової влади, нового уряду... Закінчиться моє лікування, повертаюся до Києва".

"Я робив все, щоб у всіх депутатів була можливість висловлювати свою думку. На посаді депутата я робитиму все, щоб зберегти Україну, щоб Україна була суверенна", - запевнив екс-спікер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА