Інтерфакс-Україна
10:01 11.04.2014

Обама в розмові з Меркель закликав готуватися до введення нових санкцій стосовно Москви

1 хв читати
Обама в розмові з Меркель закликав готуватися до введення нових санкцій стосовно Москви

Президент США Барак Обама в телефонній бесіді з канцером Німеччини Ангелою Меркель закликав Європу бути готовою до введення нових санкцій проти Росії через ситуацію в Україні, повідомив Білий дім.

"Президент наголосив на необхідності для США та Євросоюзу, інших світових партнерів, бути готовими до того, щоб відповісти на нову ескалацію з боку Росії додатковими санкціями", - йдеться в поширеній Білим домом заяві про бесіду, що відбулася напередодні.

Сторони обговорили ситуацію, що "викликає занепокоєння", на південному сході України, а також "знову закликали Росію відвести війська від кордону (з Україною)".

Вони підтримали "зусилля уряду України щодо здійснення конституційної реформи", а також висловилися на користь "фінансової підтримки (України) з боку світової спільноти".

Лідери двох країн також обговорили питання, пов'язані з підготовкою чотиристоронньої зустрічі щодо України (Росія, Україна, США, Європа).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Саміт Трампа і Путіна в п’ятницю має призвести до припинення вогню – глава МЗС Франції

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА