Інтерфакс-Україна
16:59 06.05.2014

Президентські вибори в Україні відбудуться 25 травня за безпрецедентної участі міжнародних спостерігачів - Дещиця

1 хв читати

Вибори президента України відбудуться за безпрецедентної участі міжнародних спостерігачів, заявляє міністр закордонних справ Андрій Дещиця.

Як повідомляє прес-служба українського МЗС, під час 124-го засідання Комітету міністрів Ради Європи у Відні у вівторок А.Дещиця особливу увагу приділив питанню підготовки до позачергових президентських виборів в Україні 25 травня.

"Міністр наголосив, що незважаючи на саботаж та активізацію підтримуваної ззовні терористичної діяльності в південно-східних областях України, вибори відбудуться за безпрецедентної участі міжнародних спостерігачів, у тому числі від ПАРЄ", - зазначили в прес-службі.

А.Дещиця закликав європейських партнерів підтримати бажання українців жити у вільній, демократичній, європейській країні, "а тих, хто вчинив напад на територіальну цілісність та суверенітет України, залишити український народ у мирі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА