Інтерфакс-Україна
10:14 19.01.2015

Клімкін не виключає, що зустріч у "нормандському форматі" 21 січня може бути скасовано

1 хв читати
Клімкін не виключає, що зустріч у "нормандському форматі" 21 січня може бути скасовано

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв'ю газеті Kyiv Post заявив, що запланована на 21 січня у Берліні наступна зустріч глав МЗС країн "нормандської четвірки" може не відбутися.

На думку П.Клімкіна, нинішні дії РФ на Донбасі, зокрема, посилення протистояння в районі донецького аеропорту, мають на меті змусити Захід погодитися на зміну змісту вересневих Мінських домовленостей.

"Безумовно, це (ескалація конфлікту) робиться, щоб зруйнувати Мінську угоду", - зазначив він в інтерв'ю, оприлюдненому на сайті видання 18 січня.

Глава МЗС України також наголосив, що сенс проводити нові переговори 21 січня буде лише у разі, якщо будуть реальні перспективи досягти якихось домовленостей.

"Для чого зустрічатися, якщо ми не матимемо результату?", - зазначив він.

Крім того, він повідомив, що перспективи "нормандської зустрічі" на найвищому рівні в Астані наприкінці поточного місяця так само не визначені.

П.Клімкін заявив, що переговори Петра Порошенка, Володимира Путіна, Ангели Меркель та Франсуа Олланда відбудуться лише у разі готовності сторін до конкретних домовленостей.

"Ключове значення має результат, а не терміни (проведення зустрічі)", - пояснив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА