Інтерфакс-Україна
17:16 17.02.2015

Мінекономрозвитку розробило зміни до правил продажу нафти на аукціонах - Абромавічус

2 хв читати
Мінекономрозвитку розробило зміни до правил продажу нафти на аукціонах - Абромавічус

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) розробило проект постанови Кабінету Міністрів, що передбачає зміни до правил продажу нафти українського видобутку на аукціонах, повідомив міністр Айварас Абромавічус після церемонії підписання угоди про створення проектного офісу реформ у вівторок, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

"Працюємо. Працюємо з комітетом (аукціонний комітет - ІФ). Ще покращуємо умови, робимо їх більш прозорими. Тому підготували ще одну постанову, що стосується правил. У найближчому майбутньому плануємо його оприлюднити", - сказав він.

Водночас міністр ухилився від відповіді на запитання про найголовніші зміни в проекті постанови та строки проведення аукціону з продажу нафти.

Як повідомлялося, останній раз порядок проведення аукціонів з продажу нафти, газового конденсату і скрапленого газу змінювався постановою Кабміну №16 від 21 січня 2015 року. Нова редакція порядку, зокрема, передбачає відмову від 15-відсоткової знижки при визначенні стартової ціни нафти і газоконденсату.

Продаж нафти і газоконденсату через біржовий аукціон є обов'язковим у разі, якщо контрольний пакет добувача належить державі або він працює на умовах спільної діяльності з держкомпанією.

Основним добувачем нафти в Україні є компанія "Укрнафта", в якій НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція, а групі компаній, пов'язаних з акціонерами Приватбанку, - близько 42% акцій. Група "Приват" здійснює оперативне управління "Укрнафтою".

Уряд вже неодноразово намагався змусити "Укрнафту" продавати нафту на аукціонах. Останній аукціон, запланований на 16 лютого, був скасований, оскільки "Укрнафта" відмовилася подавати на нього заявку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ердоган заявив, що хотів би провести зустріч Зеленського, Путіна і Трампа в Туреччині

РФ знову була проти присутності США під час зустрічі у Стамбулі - Кислиця

Саміт у Гаазі також має надіслати чіткий сигнал про підтримку НАТО України - Науседа

"Євросолідарність" ініціює створення ТСК щодо впливу Портнова на судову систему

Україна сподівається на успішну реалізацію взаємовигідних економічних проєктів з Польщею – Зеленський

НАТО має фундаментально переглянути свій підхід до РФ і бути готовим до непередбачених ситуацій - заява голів Вільнюського саміту

Вибір поляків на президентських перегонах може ускладнити євроінтеграцію України - Климпуш-Цинцадзе

Двопартійна підтримка Києва триватиме і після виборів президента Польщі - голова комітету Ради

В'ятрович: Чоловіку, який поламав Інститут нацпамʼяті Польщі, його земляки довірили державу

Україна заздалегідь попередила адміністрацію Трампа про спецоперацію СБУ на аеродроми РФ - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА