Інтерфакс-Україна
13:37 06.04.2015

Порошенко пропонує посилити відповідальність за сепаратистські заяви та дії

1 хв читати
Порошенко пропонує посилити відповідальність за сепаратистські заяви та дії

Президент України Петро Порошенко виступає за посилення відповідальності за сепаратизм.

"У процесі децентралізації, я думаю, що варто посилити відповідальність за сепаратистські заяви, а тим більше дії, і ці критерії необхідно чітко визначити в законі, щоб і думати про це боялися", - сказав П.Порошенко під час першого засідання Конституційної комісії в понеділок у Києві.

За його словами, "дуже високу ціну Україна платила і платить зараз" для збереження єдності, суверенітету й територіальної цілісності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА