Інтерфакс-Україна
10:08 13.05.2015

США вважають за необхідне повне припинення вогню в Широкиному - Керрі

1 хв читати
США вважають за необхідне повне припинення вогню в Широкиному - Керрі

Держсекретар США Джон Керрі назвав серед невідкладних кроків щодо врегулювання конфлікту на сході України припинення вогню в Широкиному (біля Маріуполя).

"Сьогодні (12 травня - ІФ) я говорив про те, які кроки можуть бути зроблені сторонами в найближчі тижні та дні. Ми вважаємо, що справжнє припинення вогню в Широкиному має відбутися", - сказав Дж.Керрі на прес-конференції з главою МЗС РФ у Сочі.

Він додав: "Я думаю, що Сергій (Лавров) і президент В.Путін погодилися з тим, що це важливо".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

ЄС прагне припинити блокування Угорщиною переговорів про членство України – ЗМІ

Стефанішина сподівається на відновлення діалогу з Угорщиною

Росія поки що не демонструє політичної волі щодо режиму припинення вогню та закінчення війни – Єрмак

Віткофф: Трамп поставив ультиматум і Україні, і Росії – наполягає на прямих переговорах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА