Інтерфакс-Україна
14:45 14.05.2015

В "Опозиційному блоці" закликають не допустити підготовку приватизації держпідприємств в Україні

1 хв читати
В "Опозиційному блоці" закликають не допустити підготовку приватизації держпідприємств в Україні

Приватизаціядержавних підприємств, що готується в Україні, є обкраданням країни, їй слід перешкодити, вважає народний депутат, член парламентської фракції "Опозиційного блоку" Вадим Рабінович.

"Уряд опублікував перелік підприємств, що мають бути негайно продані... Зараз, незалежно від партійної приналежності, ми повинні не дати їм приватизувати ці підприємства, тому що в найближчі дні під виглядом дрібних бійок і чвар готується тотальне обкрадання України", - зазначив В. Рабинович на брифінгу в кулуарах Верховної Ради в четвер.

Як повідомляється на офіційному сайті "Опозиційного блоку", парламентарій вважає, що уряд хоче продати найбільші підприємства України. "Ми прекрасно знаємо економічну ситуацію в країні. Ми знаємо, що сьогодні ніхто не може продати ні фабрику цукеок, ні просту лавку. Це означає, що вони (уряд) хочуть продати найбільші, найкращі підприємства України, щоб позбавити нас взагалі всього, щоб ми працювали на прийдешніх іноземців за кілька гривень", - додав В. Рабінович.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС буде продовжувати надавати Україні довгострокову фінпідтримку – висновки Європейської ради

Білий дім не має наміру найближчим часом ухвалювати рішення про наступного главу ФРС - ЗМІ

Європейска рада не змогла ухвалити 18-ий пакет санкцій для РФ, робота буде продовжена – висновки саміту

Саміт ЄС закликав до припинення вогню в Газі та звільнення всіх заручників

Фіцо: Словаччина буде просити Європейську раду відкласти голосування щодо санкцій проти Росії

ЄС відкриє перший кластер про переговори з Молдовою про вступ 4 липня

Заступниця голови фракції "Голос" про саміт НАТО: Все пройшло не так погано, як могло б

Політика не повинна переважати і спричиняти хаос в управлінні містом - Кличко на нараді у КМДА

В Орбана оголосили результати т.зв. референдуму щодо України в ЄС

Орбан: Угорщина заперечує членство України в ЄС через війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА