Інтерфакс-Україна
09:57 15.05.2015

Яценюк обговорив з Нуланд питання подолання російської агресії та виконання Мінських домовленостей

1 хв читати
Яценюк обговорив з Нуланд питання подолання російської агресії та виконання Мінських домовленостей

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час зустрічі з помічником держсекретаря США Вікторією Нуланд у Києві обговорив виконання Мінських домовленостей, питання подолання російської агресії та допомогу США в цих питаннях, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

"Основними темами переговорів були питання подолання російської агресії та виконання Мінських домовленостей, реалізації економічних реформ і боротьби з корупцією, а також допомога з боку Сполучених Штатів Америки в цих процесах", - зазначено в повідомленні.

Крім того, А.Яценюк і В.Нуланд обговорили стан виконання програми співпраці з Міжнародним валютним фондом, а також підготовку до початку застосування зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом із 1 січня 2016 року.

Ще однією важливою темою зустрічі була співпраця в розслідуваннях щодо виведених за кордон незаконних статків колишніх українських чиновників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА