Інтерфакс-Україна
17:44 02.06.2015

На Луганщині "декомунізують" 19 населених пунктів - Москаль

1 хв читати
На Луганщині "декомунізують" 19 населених пунктів - Москаль

Керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль звернувся до науковців Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка та Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля з проханням з'ясувати, назви яких населених пунктів на контрольованій Україною території області мають відношення до діячів комуністичного минулого.

"Звернення пов'язане з набуттям чинності законами України про декомунізацію. У зазначених навчальних закладах було створено експертну комісію для розробки проекту перейменувань окремих населених пунктів Луганщини", - йдеться в повідомленні прес-служби Г.Москаля, оприлюдненому у вівторок.

У повідомленні зазначено, що в травні експертна комісія провела дослідницьку роботу і дійшла висновків, які виклала в проекті постанови Верховної Ради України про перейменування населених пунктів Луганської області.

"Згідно з проектом, усього на контрольованій Україною території області слід перейменувати 19 населених пунктів, названих на честь діячів комуністичного режиму. Більшості з них пропонується повернути старі історичні назви", - повідомляє прес-служба Г.Москаля.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА