Інтерфакс-Україна
17:34 12.04.2016

Фракції "БПП" і "Народний фронт" не створюватимуть нової коаліції у ВР, а висунуть кандидатуру прем'єра

1 хв читати
Фракції "БПП" і "Народний фронт" не створюватимуть нової коаліції у ВР, а висунуть кандидатуру прем'єра

Формувати нову парламентську більшість не треба, оскільки стара коаліція у складі фракцій "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт" висуне кандидатуру на посаду прем'єр-міністра, заявляє народний депутат від "Блоку Порошенко" Вадим Денисенко.

"Це не створення нової коаліції. Стара коаліція досі існує. Стара коаліція досі працює, в її складі більше ніж 230 депутатів. Просто 226 (мінімально необхідна кількість депутатів для формування більшості у Верховній Раді - ІФ) становлять дві фракції, тому що, згідно з Конституцією, коаліція фракцій висуває наступного прем'єр-міністра, і необхідно було, щоб у двох фракціях було 226 і більше депутатів", - сказав він журналістам у кулуарах парламенту у вівторок.

За словами парламентаря, оголошувати про створення нової коаліції у Верховній Раді не будуть, оскільки в цьому немає необхідності з огляду на існування старої більшості. Водночас, зазначив В.Денисенко, стара коаліція у складі "Народного фронту" і "Блоку Порошенка" висуне кандидатуру нового прем'єра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА