14:30 15.07.2016

Нова політсила, яку може очолити Саакашвілі, проведе установчий з'їзд восени

2 хв читати
Нова політсила, яку може очолити Саакашвілі, проведе установчий з'їзд восени

Соратники голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі і деякі народні депутати, зокрема і з фракції "Блок Петра Порошенка", планують наприкінці вересня – початку жовтня поточного року провести установчий з'їзд нової політичної партії, повідомляє один з ініціаторів її створення, народний депутат Віктор Чумак.

При цьому він не виключає, що партію може очолити М. Саакашвілі. "Думаю, що цей з'їзд буде десь наприкінці вересня – початку жовтня", - сказав В. Чумак у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

В. Чумак наголосив, що ініціатори створення нової політичної партії мають намір пройти всі необхідні процедури створення політичної сили та її реєстрацію в Міністерстві юстиції. Він нагадав, що за процедурою необхідно в областях сформувати осередки та ініціативні групи, що збиратимуть підписи за створення нової політичної партії. "Мінімум потрібно зібрати 10 тис. підписів. Коли ми зберемо ці 10 тис. підписів, тоді проводиться установчий з'їзд, приїжджають делегати з різних областей, із цих ініціативних осередків і відбувається так зване перше установче засідання партії", - пояснив депутат.

В. Чумак додав, що протокол установчого засідання зі статутом, програмою партії передається до Міністерства юстиції, де відбувається реєстрація політичної сили.

Парламентарій розповів, що наразі працює номінаційний комітет створюваної політичної сили, він формує регіональні команди. Крім того, за словами В. Чумака, розробляється також комунікаційна стратегія майбутньої партії. Він зазначив, що вже сформовані деякі осередки в областях.

Крім того, вже є робоча назва партії, однак поки що ініціатори створення політсили його не озвучують.

Розповідаючи про можливого керівника цієї політичної партії, В. Чумак розповів: "У нас дуже сильна команда, лідером на якомусь етапі може бути Михайло Саакашвілі. На сьогоднішній день керівництво цим бордом тимчасово виконую я. Це може Давид Сакварелідзе, Касько, з'їзд може обрати лідера або лідерську команду. Безсумнівно, буде хтось головою партії, він буде обличчям партії. Хто це буде – побачимо на з'їзді".

Крім того, парламентарій не виключив можливого спільного походу створюваної нової політичної партії і партії "Демократичний альянс", до якої також увійшли деякі народні депутати від фракції "Блок Петра Порошенка". "У нас різниця лише в організаційній побудові. Там є бажання побудувати це на базі "Демальянсу", а ми будуємо нову силу... Конкуруючими чи будуть ці проекти? Думаю, що на вибори ні, швидше за все. Ми всі розуміємо, що якщо будуть вибори, нам потрібно буде сідати і домовлятися", - сказав він.

В. Чумак також висловив припущення щодо можливості спільного походу двох політсил на дострокові парламентські вибори, у разі, якщо вони будуть оголошені.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Розірвання ДРСМД не призведе до "гонки озброєнь" – екс-посол США в Україні

Україна наполягає на постійній наглядовій місії в Керченській протоці, Росія не згодна

Гриценко: після виборів президента зовнішня політика України не зміниться, тому що у проросійського кандидата немає шансів перемогти

50 спостерігачів з Канади прибули в Україну напередодні виборів президента - Фріланд

Порошенко після зустрічі з Пенсом висловив надію на подальшу підтримку України США

Порошенко в Мюнхені заявив про необхідність чітко координувати дії країн у сфері безпеки

Україна готова розглянути ініціативи, щодо безпеки в Європі - Порошенко

Порошенко: ніхто не знає переможця президентських перегонів і це - запорука демократії

Тимошенко заявила, що не піде на компроміси з Москвою, які торкнуться інтересів України, навіть для завершення війни

Тимошенко обговорила з Лагард шлях реформ в Україні після виборів президента і розповіла Лінкявічусу про свій "Новий курс"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА