Інтерфакс-Україна
17:57 23.11.2016

Профільний комітет ВР пропонує Кабміну змінити постанову про погодження держоборонзамовлення

1 хв читати
Профільний комітет ВР пропонує Кабміну змінити постанову про погодження держоборонзамовлення

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони пропонує уряду внести зміни до постанови про те, щоб профільний комітет міг погоджувати державне оборонне замовлення.

"Зараз Верховна Рада у повному обсязі усунена від своєї контролюючої функції, що стосується оборонного замовлення... Ми ухвалили рішення запропонувати уряду – ІФ) внести зміни до 464-ої постанови "Порядок формування та розміщення державного оборонного замовлення", - повідомив секретар комітету з питань нацбезпеки і оборони Іван Винник (фракція "Блок Петра Порошенко") журналістам у середу в Києві.

За його словами, після того, як будуть внесені зміни до цієї постанови, комітету з питань національної безпеки і оборони буде надано повноваження давати погодження на пропозиції суб'єктів господарювання на зміни, погоджувати звіт про виконання державного оборонного замовлення.

В. Винник зазначив, що Верховна Рада, яка затверджує державний бюджет України, "має право безпосередньо попереджати будь-які можливі помилки, якісь можливі зловживання у розподілі цих коштів".

Як повідомлялося, у вересні уряд України вніс обмеження до термінів та обсягів проведення передплати на закупівлю товарів, робіт і послуг оборонного призначення за угодами в рамках держоборонзамовлення, а також щодо договорів на закупівлю продукції і послуг оборонного призначення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА