Інтерфакс-Україна
09:58 15.03.2017

Аваков: Ніхто не зробив більше для спотворення поняття депутатської недоторканності, ніж Парасюк

1 хв читати
Аваков: Ніхто не зробив більше для спотворення поняття депутатської недоторканності, ніж Парасюк

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що народний депутат Володимир Парасюк перекручує поняття депутатської недоторканності.

"Ніхто не зробив більше для збочення поняття депутатської недоторканності, ніж депутат Парасюк", - написав А.Аваков в мікроблозі "Твіттер" у середу вранці.

Як повідомлялося, близько 19:00 вівторка через блокпост на в'їзді в м.Слов'янськ слідувала колона з 13 автомобілів, в яких перебувало понад 35 осіб, а також народний депутат Володимир Парасюк. Учасники відмовилися проходити стандартну перевірку і спровокували конфлікт.

"У результаті словесної перепалки виник конфлікт, під час якого громадяни виявляли зневагу до закону, перешкоджали поліцейським виконувати свої службові обов'язки щодо гарантування громадської безпеки. Присутній на місці народний депутат почав завдавати ударів співробітникам поліції, намагався вирвати зброю у поліцейських. Поліція вжила заходів для відновлення правопорядку і стабілізації ситуації", - поінформували в поліції.

Часом пізніше колону автомобілів затримали поблизу Краматорська попереджувальними пострілами в повітря. Серед громадян також перебував В.Парасюк, який "мав у цей час перебувати в лікарні".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

Парламент Гагаузії: Євгенія Гуцул залишається легітимним башканом автономії

Зеленський сподівається на конструктивний діалог з новим президентом Польщі

В "Євросолідарності" назвали призначення керівника БЕБ перемогою закону

Верещук: Ми не зовсім приймаємо, що ця війна надовго

Росія може розглянути припинення авіаударів по Україні в обмін на зняття вторинних санкцій

Трамп не відкидає можливість зустрічі з Сі Цзіньпіном у разі укладення торговельної угоди

Трамп заявив, що протягом доби може істотно підвищити мита щодо Індії, оскільки вона купує у РФ нафту

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА