Інтерфакс-Україна
09:57 10.04.2017

Опоблок заявляє про стеження за С. Льовочкіним, організоване керівництвом МВС

1 хв читати
Опоблок заявляє про стеження за С. Льовочкіним, організоване керівництвом МВС

"Опозиційний блок" вимагає від Міністерства внутрішніх справ припинити незаконне стеження за заступником голови фракції Сергієм Льовочкіним.

У поширеному в понеділок повідомленні прес-служби Опоблоку наголошується, що співробітники спецпідрозділу "Титан" МВС, які працюють з С. Льовочкіним за договором охорони, неодноразово фіксували стеження за пересуваннями і офісом, що велося співробітниками сьомого управління МВС, що підкоряється міністрові Арсену Авакову. Співробітники охорони народного депутата неодноразово офіційно повідомляли про незаконне стеження за народним депутатом за лінією 102.

В останні дні заступника голови фракції "Опозиційного блоку" переслідували одні і ті ж співробітники МВС на автомобілі "Шкода" з підставними номерами, знятими з обліку у 2010 році, зазначається в повідомленні.

Так, 7 квітня екіпаж "Шкоди" затримали співробітники охорони С. Льовочкіна, на місце був викликаний поліцейський патруль. Проте екіпаж "Шкоди", щоб уникнути розгляду з патрульною службою, використовували спецталон, виданий екс-главою поліції Хатії Деканоїдзе. Патруль поліції відпустив затриманих, заявивши, що це їхні колеги – співробітники поліції.

"Опозиційний блок" вимагає припинити незаконні дії проти народних депутатів фракції і покарати винних.

"Опозиційний блок" рекомендує співробітникам поліції не виконувати злочинних наказів керівництва відомства, а також рекомендує керівництву МВС зайнятися виконанням посадових обов'язків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА