Інтерфакс-Україна
10:53 10.07.2017

Україна хоче бути партнером НАТО, а не йти до нього по захист - Климпуш-Цинцадзе

1 хв читати
Україна хоче бути партнером НАТО, а не йти до нього по захист - Климпуш-Цинцадзе

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляє про намір розвивати партнерські відносини України і НАТО.

"Ми ведемо мову саме про партнерство, а не йдемо до НАТО з проханням про захист. Нам є що вкласти в цю систему", - сказала І.Клімпуш-Цинцадзе під час відкриття виставки "Україна-НАТО. Формула безпеки" за участю генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга в Києві в понеділок.

За словами віце-прем'єра, заяви про те, що після вступу в НАТО Україна одразу відновить свою територіальну цілісність і буде в безпеці, є міфом, оскільки ніхто не захистить Україну краще від її самої.

Вона зазначила, що якщо Україна буде відповідати критеріям Альянсу, то в скептиків буде менше можливостей відтягувати вступ України в НАТО.

"Ми маємо всі можливості стати східним флангом структури безпеки, маючи армію, сила і досвід якої зміцнюються щодня", - сказала І.Клімпуш-Цинцадзе.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА