Інтерфакс-Україна
12:40 23.07.2017

Фракція БПП має намір підтримувати всі подання Генпрокуратури на зняття депутатської недоторканності

1 хв читати
Фракція БПП має намір підтримувати всі подання Генпрокуратури на зняття депутатської недоторканності

Фракція партії "Блок Петра Порошенка" буде підтримувати всі подання Генеральної прокуратури України на зняття депутатської недоторканності, незважаючи на прізвища народних депутатів, заявляє перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко.

При цьому він наголосив на необхідності того, щоб в найближчі роки в українських судах сформувалася єдина практика визначення розміру застави. "Зараз рішення судів щодо розмірів застав викликають в суспільстві багато питань: чому одному народному депутату суд призначив заставу 300 тисяч, а іншому - 50 мільйонів. На мою думку, щодо тих чи інших звинувачень, статей практика повинна бути однаковою", - сказав І. Кононеко в ефірі телеканалу "112 Україна".

Парламентар також наголосив на недосконалості практики визначення застави в разі відмови парламенту в наданні дозволу на арешт депутата. "У випадку, якщо Верховна Рада надала дозвіл на зняття депутатської недоторканності, але не надала дозволу на арешт народного депутата, проблему можна вирішити шляхом обмеження пересування і вилучення закордонних паспортів. Вважаю, що в разі використання всіх запобіжників у комплексі це буде достатнім для того, щоб правоохоронні органи впевнено проводили слідство", - сказав І.Кононенко.

Еще по теме

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

Суд визнав незаконним рішення Київради щодо обмеження створення заповідних зон

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА