Інтерфакс-Україна
14:38 24.08.2017

Порошенко і Меттіс обговорили питання оборонної допомоги Україні

1 хв читати
Порошенко і Меттіс обговорили питання оборонної допомоги Україні

Президент України Петро Порошенко і міністр оборони США Джеймс Меттіс на переговорах в Києві розглянули питання оборонної допомоги Україні.

"Сьогодні ми продовжили обговорення питання про оборонну допомоги Україні, про зміцнення наявного рівня військової співпраці. Я висловив подяку нашим американським партнерам, перш за все за ту ефективну військову допомогу, яку мали з перших хвилин агресії", - сказав П.Порошенко журналістам після переговорів з міністром оборони США Джеймсом Меттісом у четвер у Києві.

За словами президента, обговорювалося розширення оборонних здібностей України, співробітництво у військово-технічній сфері. "Я б розділив це питання на дві частини. Перша частина - ми дійсно ще під час мого візиту домовилися про те, що у нас буде дуже активний діалог щодо забезпечення оборонних здібностей України. Це стосується не тільки і не стільки постачання летального зброї, а й забезпечення і збільшення оборонних можливостей, включаючи кошти радіо-електронної боротьби, засоби, які збільшують ефективність дій наших ЗСУ в оборонній сфері", - сказав П.Порошенко.

Він не повідомив подробиці переговорів з главою Пентагону з цього приводу, зазначивши, що це питання потребує "тиші". "Обговорення цих питань до прийняття остаточного рішення потребує тиші. Я не хотів би коментувати ці питання, але можу сказати, що обговоренням нашої дискусії, я як президент України, задоволений", - сказав П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА