16:57 19.09.2017

Україна рішуче просувається на шляху досягнення злагодженості з військами країн НАТО

2 хв читати
Україна рішуче просувається на шляху досягнення злагодженості з військами країн НАТО

У НАТО відзначають прогрес України в питанні досягнення злагодженості з військами країн-членів Альянсу, але наголошують на необхідності продовження реформ.

"Україна рішуче рухається на шляху досягнення злагодженості з НАТО, фінальне досягнення якої заплановане на 2020 рік. Але залишається багато кроків, які треба здійснити. Україна має проводити багато реформ одночасно, не лише у сфері безпеки та оборони: важливо проводити боротьбу з корупцією, забезпечити незалежну судову владу, забезпечити права людей, а також належний парламентський контроль над сектором безпеки", - сказав голова представництва НАТО в Україні Олександр Вінніков у вівторок у Києві.

За його словами, план реформ, запланованих в Україні, враховує досвід країн-членів НАТО. "Це дуже позитивно для країни, незалежно від того, короткострокова чи довгострокова перспектива приєднання її до НАТО. Для країни дуже важливо використовувати всі наявні можливості й досягти успіху в реформах", - наголосив голова представництва.

О.Вінніков нагадав, що під час засідання Комісії Україна-НАТО в липні в Києві було підтверджено, що Альянс підтримує суверенність і територіальну цілісність України, її повне право вирішувати власне майбутнє та ухвалювати самостійні рішення в питаннях безпеки - без зовнішнього тиску.

"Генсек НАТО наголосив, що двері для членства в Альянсі для України залишаються відчиненими, й лише від України залежить рішення, як рухатися на цьому шляху. Альянс звернув увагу на пропозицію президента Порошенка обговорити план членства в НАТО, але наразі Київ сфокусований на реформах і системі безпеки. НАТО підтримує прагнення в питанні (зміцнення - ІФ) системи безпеки", - наголосив він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Віце-президент США назвав "обманом" президентські вибори у Венесуелі

"Народний фронт" голосуватимеме за законопроект про Антикорупційний суд, але з урахуванням поправок фракції

Партії "Громадянська позиція" і "Народний контроль" створюють політичну платформу "Народна довіра"

Комітет Ради надав висновок до законопроекту про Антикорупційний суд, за винятком неузгоджених із МВФ положень

Росія здійснює "гібридну депортацію" кримськотатарського населення з окупованого Криму - спікер МЗС України

У ВР ініціювали перейменування Кіровоградської області в Кропивницьку

Парубій, представники Венеціанської комісії та автори законопроекту про Антикорупційний суд дійшли повної згоди - Вашадзе

Меркель розповіла Порошенкові про підсумки переговорів із Путіним

Президенти України та Естонії скоординують позиції щодо протидії російській агресії, обговорять питання двостороннього співробітництва

Чубаров: Заява ФСБ Росії про "створення екстремістської групи" в анексованому Криму є спробою дискредитувати меджліс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА