17:06 12.10.2017

Акція під Радою 17 жовтня має тривати мінімум доти, доки депутати не запустять процес ухвалення законопроектів про вибори і антикорупційний суд - Чумак

1 хв читати
Акція під Радою 17 жовтня має тривати мінімум доти, доки депутати не запустять процес ухвалення законопроектів про вибори і антикорупційний суд - Чумак

Масова акція, проведення якої заплановано 17 жовтня біля будівлі Верховної Ради, має тривати доти, доки парламент не запустить процес розгляду проектів законів про нову систему виборів і про створення Антикорупційного суду, заявляє позафракційний народний депутат Віктор Чумак.

"Думаю, що ця акція має тривати доти, доки Верховна Рада не ухвалить, як мінімум, два з трьох законопроектів, про які ми говоримо, хоча б в першому читанні, поки хоча б не запустить процес обговорення", - сказав В. Чумак на прес-конференції в четвер у Києві.

Народний депутат пояснив, що першочергово Верховна Рада має розпочати розгляд законопроектів про вибори і про Антикорупційний Суд.

Як повідомлялося, у вівторок, 17 жовтня біля будівлі Верховної Ради має розпочатися акція з вимогою провести політичну реформу в Україні.

За інформацією організаторів заходу, головними вимогами учасників акції будуть зміна системи виборів в Україні, зокрема, перехід до пропорційної системи з відкритими списками, обмеження політичної реклами на телебаченні, створення антикорупційного суду, обмеження депутатської недоторканності.

Серед ініціаторів - партія "Самопоміч", "Рух нових сил", "Громадянська позиція", ВО "Свобода", "Національний корпус", громадський рух "Чесно", громадська організація "Центр протидії корупції", а також 11 народних депутатів, які входять до міжфракційного об'єднання "Єврооптимісти".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Влада Каталонії розірвала протокольні відносини з королівським двором Іспанії

Угорщина вимагає продовжити перехідний період імплементації українського закону про освіту в Україні та скасувати його дію для приватних шкіл - Сіярто

Угорщина не підтримуватиме відносини Україна-НАТО

Клімкін загалом задоволений результатами українсько-угорських консультацій у Закарпатті

Гройсман про національну ідею України: Побудувати сильну, багатонаціональну, мультикультурну державу

Понад 40% жителів Німеччини виступають за відставку Меркель з посади канцлера

І.Геращенко закликала уряд верифікувати категорії громадян, що одержують соцвиплати і пільги, та уніфікувати питання зарплат і пенсій

У партії "Наш край" закликають владу переглянути умови прийому першокласників до шкіл

Для реальної боротьби з контрабандою в Україні має бути невідворотність покарання - Колесніков

В партии "Наш край" призывают власть пересмотреть условия приема первоклассников в школы

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА