11:37 16.01.2018

Мінгареллі назвав джерела загроз безпеці України

1 хв читати
Мінгареллі назвав джерела загроз безпеці України

Україна стоїть перед обличчям російської агресії та внутрішніх викликів своїй безпеці, вважає глава представництва Європейського Союзу в Україні Г’юг Мінгареллі.

"У ЄС ми бачимо два джерела загроз безпеці України та її сусідів. Насамперед, очевидно, це конфлікт із Росією і другий напрям - це неефективне управління, слабкі інституції, відсутність верховенства права, які роблять Україну та інші країни регіону більш терпимими до внутрішніх і зовнішніх загроз", - сказав він, виступаючи на круглому столі "Загрози безпеці України та інших країн Східного партнерства: можливі відповіді" у вівторок у Києві.

Г.Мінгареллі зазначив, що військовий конфлікт уже призвів до загибелі понад 10 тис. людей, до вимушеного переміщення 1,6 млн осіб, понад 1 млн біженців у сусідніх країнах.

Крім того, посол відзначив економічні виклики, з якими стикається Україна. "Цілком зрозуміло, що з окупацією частин Донецької та Луганської областей українська економіка ослабла. Зокрема, в індустріальному виробництві", - додав дипломат.

Г.Мінгареллі також відзначив роль економічної блокади окупованих територій у складній економічній ситуації в Україні.

Водночас глава представництва ЄС наголосив на важливості проведення реформ в Україні.

"Угода про асоціацію включить економіку України в єдиний ринок ЄС, це також шлях до зміцнення опірності України до будь-якого виду внутрішніх і зовнішніх викликів", - резюмував посол.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кучма та Йованович обговорили виборчу кампанію президента України, війну на Донбасі та анексію Криму

У ВР можуть створити робгрупу для підготовки доопрацьованого законопроекту про відповідальність за незаконне збагачення - нардеп

Заходи з безпеки АЕС в Україні посилено вдесятеро - Порошенко

Порошенко порушить питання проекту енергомосту Україна-ЄС на зустрічах із керівництвом Євросоюзу 20 березня

Україна ставить за мету будівництво ХАЕС-3, -4, скорочення частки ядерного палива з РФ, виробництво свого палива зі свого урану та атомний енергоміст до ЄС - Порошенко

До ВР надійшов лист від МВФ, послів США і ЄС із проханням відкласти розгляд законопроектів про незаконне збагачення через їх недосконалість

НАТО закликало Росію повернути Крим Україні

Законопроекти про розкриття держоборонзамовлення з'являться у ВР цього тижня – Пашинський

Парубій заявив про спроби зірвати ухвалення мовного закону

Тимошенко: Країни-підписанти Будапештського меморандуму готові створювати фонд розвитку Донбасу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА