16:17 04.04.2018

Україна та Росія від початку агресії призупинили або розірвали 44 договори

1 хв читати
Україна та Росія від початку агресії призупинили або розірвали 44 договори

Україна та Росія від початку російської агресії призупинили дію або розірвали 44 договори, повідомила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

"До 2014 року Україна та РФ уклали 451 міжнародний договір. Після початку збройної агресії ми розпочали інвентаризацію правової бази двосторонніх відносин із Росією... Станом на квітень 2018 року, за нашими даними, було виконано всі необхідні внутрішньодержавні процедури й ухвалено рішення про призупинення або зупинення дії одного міждержавного договору, 25 міжурядових договорів (20 з ініціативи України, п’ять - Росії), 18 міжвідомчих договорів", - сказала вона на засіданні комітету Верховної Ради в закордонних справах у середу.

Заступник міністра зазначила, що було докладено всіх зусиль для зменшення кількості угод, за якими Україна не має інтересу в їх продовженні.

О.Зеркаль додала, що позиція МЗС щодо договору про дружбу, партнерство та співробітництво з РФ полягає в недоцільності продовження такого договору.

"Ми не виступаємо за розрив такого договору, ми виступаємо за те, щоб не продовжувати дію цього договору на наступні 10 років, оскільки змінилися обставини відносин України та РФ. Ці обставини потребують нових підходів до договірної бази", - розповіла О.Зеркаль.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА