Інтерфакс-Україна
14:06 15.06.2018

Москалькова пообіцяла домогтися зустрічі Денісової з Сенцовим найближчим часом

1 хв читати
Москалькова пообіцяла домогтися зустрічі Денісової з Сенцовим найближчим часом

Омбудсмен Російської Федерації Тетяна Москалькова пообіцяла вжити необхідних заходів, щоб найближчим часом уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова зустрілася з українцем Олегом Сенцовим, якого тримають у російській колонії.

"В останній розмові омбудсмен РФ Тетяна Москалькова запевнила, що докладає всіх зусиль, щоб найближчим часом відбулася зустріч Людмили Денісової з Олегом Сенцовим", - сказано на сайті українського омбудсмена в п'ятницю.

Також, за словами Л.Денісової, Т.Москалькова отримала усну інформацію про стан здоров'я О.Сенцова. "Омбудсмен РФ зараз вимагає, щоб їй було надано все в письмовому варіанті, тоді вона поділиться цією інформацією зі мною", - поінформувала уповноважений Верховної Ради.

Вона також зазначила, що зараз ведуться переговори, щоб О.Сенцова оглянули незалежні лікарі.

Крім того, буде розглядатися подальший графік візитів до інших ув'язнених. "У понеділок зустрічаємося з Тетяною Москальковою і будемо складати дорожню карту наших візитів", - повідомила Людмила Денісова.

Раніше в цей день уповноважений Верховної Ради України прибула в місто Лабитнангі (Тюменська область, Росія), щоб відвідати українського політв'язня О.Сенцова. Однак керівництво колонії, де тримають українця, відмовило Л.Денісовій у відвідуванні ув’язненого й надання інформації про стан його здоров'я.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА