Інтерфакс-Україна
11:59 31.07.2018

Клімкін назвав санкції за незаконне будівництво Керченського мосту важливим сигналом для європейського бізнесу

1 хв читати
Клімкін назвав санкції за незаконне будівництво Керченського мосту важливим сигналом для європейського бізнесу

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін схвалює рішення Ради Євросоюзу про впровадження санкцій проти шести компаній, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту.

"Вітаю рішення Ради ЄС внести до санкційного списку російські компанії, залучені до будівництва Керченського мосту. Це важливий сигнал для європейського бізнесу не йти цією слизькою стежкою", - написав він на своїй сторінці в мікроблозі Twitter у вівторок.

Як повідомлялося, Євросоюз упровадив санкції стосовно російських компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту. Рішення від 30 липня опубліковано в офіційному журналі ЄС.

Зокрема, з 31 липня під європейськими санкціями перебувають дві компанії Аркадія Ротенберга - ПАТ "Мостотрест" (MOEX: MSTT) і ТОВ "Будгазмонтаж". Обидві компанії раніше вже було внесено до американського списку санкцій.

Також під санкції ЄС потрапили АТ "Інститут Діпробудміст - Санкт-Петербург", АТ "Суднобудівний завод "Залив", ТОВ "Будгазмонтаж - Міст", вологодське АТ "ВАД".

Будівництво мосту та його офіційне відкриття у травні цього року були "ключовими символічними кроками в консолідації Росією контролю над незаконно анексованим Кримом і Севастополем і подальшої ізоляції півострова від України", йдеться в мотивувальній частині рішення про впровадження санкцій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА