15:14 24.06.2019

Екс-гендиректор «Артека» хоче стати керівником ДУСі

1 хв читати

Колишній гендиректор «Артека» Борис Новожилов вирішив узяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади керівника Державного управління справами (ДУС), повідомив він на свої сторінці на Facebook.

«Я вирішив узяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади керівника Державного управління справами (ДУС, чи, як частіше кажуть, ДУСя). З погляду державних інтересів моя програма є безальтернативною. ДУСя як структура має бути ліквідованою», - написав він.

Серед кандидатів навряд знайдеться чиновник, готовий ліквідувати власну «годівничку», розмірковує він. «Так само важко буде знайти чиновника з позитивними показниками його діяльності на попередніх посадах. А з відсутністю корупційних зв'язків – майже нереально. При цьому потрібні ж ще й знання структури та досвід роботи. Все це в мене є», - пише Новожилов.

У 2005-2006 роках Борис Новожилов був спочатку радником, а пізніше керівником одного з управлінь у структурі ДУС. Курирував діяльність приблизно 30 державних підприємств, санаторіїв, готелів, резиденцій. У тому числі й славнозвісного Міжнародного дитячого центру «Артек».

Президент України Володимир Зеленський оголосив конкурс на посаду очільника Державного управління справами.

Відповідне розпорядження №63/2019 оприлюднили на сайті президента 20 червня

Згідно з документом, Зеленський також розпорядився затвердити умови проведення конкурсу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з США є угодою про збереження Української держави, вважає Порошенко

Рубіо: ми маємо дізнатися вимоги росіян, щоб дійсно зрозуміти чи хочуть вони миру

Варшава не відправлятиме свої війська в Україну, але готова надати логістичну підтримку - Туск

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА