12:57 27.07.2020

68% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, 60% відзначають погіршення економічного становища - соцопитування "Рейтингу"

2 хв читати
68% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, 60% відзначають погіршення економічного становища - соцопитування "Рейтингу"

19% українців вважають, що загалом справи в Україні йдуть у правильному напрямку, і 68% - протилежної думки, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 15-20 липня 2020 року.

Понад 60% опитаних вважають, що економічне становище в Україні погіршилося за останні півроку, чверть вважає, що воно не змінилося, і лише 8% респондентів відзначили поліпшення.

Водночас настрої щодо майбутнього оптимістичніші: 17% вважають, що в найближчі шість місяців економічна ситуація в Україні покращиться, 35% вважають, що вона не зміниться, і 40% - очікують погіршення. Проте в довгостроковій динаміці відсоток тих, хто чекає на поліпшення, падає, разом із цим дещо зменшується і відчуття емоції надії (26%) серед населення, а розчарування залишається емоцією, яку відчувають найбільше (43%).

Причину можливої економічної кризи 57% опитаних вбачають у некомпетентності влади, хоча 26% вважає, що економічний занепад настане через пандемію коронавірусу, а 8% - що причиною занепаду стане війна на Донбасі. Під час опитування, яке відбувалося в червні, місяцем раніше, такі відповіді давали 53%, 32% і 6% опитаних відповідно.

Під час дослідження методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face) було опитано 2000 респондентів віком від 18 років і старше в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Лукашенко доручив оперативно підготувати документи щодо подальшої роботи уряду Білорусі

Лукашенко заявив про появу елементів зовнішнього втручання в події в Білорусі

Венедиктова підписала подання до ВРП про тимчасове відсторонення Вовка з посади глави ОАСК

Зеленський про передання "вагнерівців" РФ: вважаємо таке рішення, м'яко кажучи, несправедливим, неприйнятним у дружніх міждержавних відносинах

Трамп підписав новий указ, стосовно дії в США китайського застосунку TikTok

ЄС думає тільки над точковими санкціями проти Білорусі - глава МЗС Польщі

Лукашенко заявив, що проти Білорусі почалася агресія

Заступником керівника ДУС буде контрактник, співбесіду проведе в.о. керівника - розпорядження Зеленського

Україна прагне долучитися до аналітичного процесу формування стратегічного бачення "НАТО-2030" - Стефанішина

Зеленський підписав закони про реформу патентного законодавства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА