Інтерфакс-Україна
09:43 18.08.2020

Зустріч радників лідерів держав "нормандського формату" планується на 28 серпня, стверджує Гармаш

1 хв читати
Зустріч радників лідерів держав "нормандського формату" планується на 28 серпня, стверджує Гармаш

Зустріч радників у рамках "нормандського формату" для переговорів щодо Донбасу може відбутися 28 серпня, повідомив залучений до роботи Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) українською стороною як представник ОРДО журналіст Сергій Гармаш інтернет-виданню Obozrevatel.

"Нормандська зустріч на рівні глав зовнішньополітичних радників планується на 28 серпня", - заявив Гармаш.

За його словами, участь у цьому засіданні з української сторони візьме глава Офісу президента Андрій Єрмак, а з боку РФ - заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак.

"Зустріч політичних радників - це Єрмак, Козак... Це ще цікавіше, мені здається. Тому що там має бути Козак, а він же написав, що не братиме участі, подивимося. Це буде дивно, якщо його не буде. Якщо зберуться тільки три зовнішньополітичних радники, це означатиме, що Росія вийшла з Нормандії", - зазначив він.

Як повідомлялося, раніше Єрмак назвав лист Козака про безперспективність подальших переговорів радників лідерів держав "нормандського формату" проявом дипломатичної гри і зазначив, що переговорний процес триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА