11:10 14.09.2020

Богдан заявив, що готовий до будь-яких допитів і має намір запропонувати одночасний допит із людьми, які беруть під сумнів його слова

2 хв читати
Богдан заявив, що готовий до будь-яких допитів і має намір запропонувати одночасний допит із людьми, які беруть під сумнів його слова

Екс-керівник Офісу президента України Андрій Богдан наголошує, що хоче розібратися, в рамках якої кримінальної справи його хочуть допитати у Державному бюро розслідувань, готовий до будь-яких допитів, і має намір запропонувати провести одночасний допит із людьми, які беруть під сумнів його слова.

"Я хочу зрозуміти і поговорити зі слідчим: чому все-таки мене викликали? Тому що на сайті ДБР було повідомлення, що мене викликають через моє інтерв'ю (Дмитру Гордону - ІФ) і відомостей, які я там озвучив. Але сама справа, за якою мене викликають, була зареєстрована 19 серпня, у той момент, коли інтерв'ю ще не існувало і не планувалося", - сказав він журналістам біля будівлі ДБР у понеділок вранці.

На його думку, таку ситуацію можна трактувати як "певного роду шахрайство" працівників ДБР. "Тому що має бути або допит за результатами інтерв'ю і це має бути конкретна справа, або допит у рамках якоїсь іншої справи, яка вже давно існує, але на неї немає жодного посилання у повідомленні ДБР (про виклик Богдана на допит - ІФ). Тому спочатку проводитимемо допит свідка, а потім вже допит мене. Перед проведенням допиту слідчий має пояснити свідку всі питання про кримінальне провадження, за яким його допитують", - пояснив екс-глава ОП.

Богдан також вважає, що виклик його на допит за результатами інтерв'ю - це "така спроба налякати, що ми тебе переслідуватимемо кримінальними справами". "Але я абсолютно цього не боюся, знаю дуже добре і процес, і право, завжди насолоджуюся проведенням допитів. Хочу сказати своїм опонентам, що у будь-якої людини в кримінальному процесі, крім обов'язків, є і права. Так-ось, точно впевнений, що свої права ми використовуватимемо повністю. Маю намір запропонувати слідчому провести одночасний допит, очну ставку з людьми, які беруть під сумнів ті чи інші мої слова", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА