Інтерфакс-Україна
11:34 04.05.2021

Нуланд відвідає Україну разом із Блінкеном - Держдеп США

1 хв читати
Нуланд відвідає Україну разом із Блінкеном - Держдеп США

Заступник держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд прибуде до Києва з візитом разом із державним секретарем США Ентоні Блінкеном, повідомляє прес-служба Державного департаменту США.

"Заступник держсекретаря Нуланд відвідає Лондон, Велика Британія, і Київ, Україна, з 4 по 6 травня 2021 року", - зазначається в повідомленні.

Як повідомлялося, Блінкен 5 травня прибуде до Києва із дводенним візитом, де зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, іншими офіційними особами та представниками українського громадянського суспільства.

Також заплановані зустрічі Блінкена з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем і предстоятелем православної церкви України Епіфанієм.

ОСТАННЄ

Путін вдає, що пропонує послуги у припиненні війни на Близькому Сході, водночас відмовляючись припинити атаки по Україні - Сибіга

Порошенко наполягає на скасуванні указу про санкції проти нього, бо за 5 місяців не надані підстави

Рада припинила повноваження нардепа Довгого

Трамп у розмові з Путіним попросив його "розібратися з Росією", а не з Близьким Сходом

Більшість українців вважають санкції проти Порошенка спробою влади відволікти увагу від складної ситуації на фронті – КМІС

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА