11:55 21.03.2022

Нардепи пропонують розширити перелік підстав для заборони політичних партій

1 хв читати
Нардепи пропонують розширити перелік підстав для заборони політичних партій

Народні депутати пропонують розширити перелік підстав для заборони політичних партій.

Відповідний законопроєкт №7172 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони (розпуску, примусової ліквідації) політичних партій група нардепів зареєструвала у Верховній Раді 17 березня, повідомляє сайт парламенту.

Як зазначається в пояснювальній записці до документа, законопроєкт спрямований на деталізацію українського законодавства про заборону (примусовий розпуск, ліквідацію) політичних партій, на забезпечення ефективної державної політики у сфері інформаційної безпеки, протидію гібридній агресії та пропаганді держави-агресора та підвищення судових гарантій захисту прав і свобод людини у справах щодо заборони політичних партій.

Автори законопроєкту, зокрема, пропонують внести зміни до закону "Про політичні партії в Україні" та розширити перелік підстав для заборони (примусового розпуску, ліквідації) політичних партій.

Відповідно до законопроєкту, перелік підстав розширюється за рахунок популяризації або пропаганди органів держави-агресора (держави-окупанта), її посадових осіб, осіб та організацій, контрольованих державою-агресором (державою-окупантом), та виправдання, визнання правомірності або публічне заперечення збройної агресії проти України, анексії території України державою-агресором (державою-окупантом), порушення територіальної цілісності, суверенітету України.

Законопроєкт зобов'язує центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державної реєстрації (легалізації) об'єднань громадян, інших громадських формувань невідкладно звертатися з адміністративним позовом про заборону (примусовий розпуск, ліквідацію) у разі виявлення порушення вимог щодо створення та діяльності політичних партій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Участь Індії в Саміті миру може спонукати Китай також узяти в ньому участь - нардеп

Президент Румунії візьме участь у Саміті миру у Швейцарії - Зеленський

У ЄС погодили план із використання доходів від заморожених активів РФ для допомоги Україні

Німеччина може підтримати американський план допомоги Україні на $50 млрд - ЗМІ

Структури ЄС прагнуть розпочати 25 червня переговори про вступ України до союзу - ЗМІ

Порошенко привіз техніку підрозділам ППО та військової авіації

Можлива загибель Раїсі може мати серйозні наслідки для Ірану, вважають в Інституті вивчення війни

Україна потребуватиме додаткового фінансування у розмірі 200 мільярдів євро, - депутат Європарламенту

Україна має отримати заморожені $300 мільярдів до проведення будь-яких перемовин з Росією

Заморожені російські активи повинні бути повністю конфісковані і передані Україні - Арсеній Яценюк під час онлайн-дискусії КБФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА