Інтерфакс-Україна
12:08 09.08.2024

Дистанційний коледж Optima планує розширити спеціальності і потім створити університет - директор

1 хв читати
Дистанційний коледж Optima планує розширити спеціальності і потім створити університет - директор

Дистанційний коледж Optima планує розширити список спеціальностей гуманітарними науками, а в майбутньому створити університет, повідомила директорка Optima School Ольга Білодід на пресконференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

"Зараз їх (спеціальностей) п'ять, але є намір розвиватися, і спектр спеціальностей буде розширюватися однозначно", - розповіла Білодід.

За її словами, випускники коледжу Optima здобувають освіту молодшого бакалавра і мають можливість вступати до коледжу як після 9-го, так і після 11-го класу.

Белодід додала, що створення університету Optima наразі в черзі питань на майбутнє.

"Ми наполегливо дивимося в цей бік і думаємо, що цей намір буде реалізовано, але потрібно ще зрозуміти, як це реалізувати в реаліях нашої країни", - зазначила директорка Optima School.

Дистанційний коледж Optima, згідно з інформацією на сайті, - це проєкт найбільшої в Україні дистанційної школи Optima. Навчання в коледжі ведеться за п'ятьма спеціальностями: підприємництво і торгівля, психологія, комп'ютерні науки, маркетинг і графічний дизайн. Вартість навчання становить 2 тис. грн на місяць, незалежно від спеціальності.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=c47lKOfQ9GA

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві обговорили проблеми та перспективи реабілітації військових на Київщині

Швейцарія не припиняє гуманітарну допомогу Україні попри глобальну тенденцію до зменшення гуманітарної допомоги у світі

Альянс країнських Організацій Громадянського Суспільства та Платформа гуманітарних неурядових українських організацій залучили близько EUR5,4 млрд для гумдопомоги в Україні

Гуманітарні організації привертають увагу до захисту гумпрацівників через Duty of Care

Відновлення на Київщині потребують 9 тис. об’єктів - директор департаменту регіонального розвитку КОДА

Все більше американців вважають, що США роблять недостатньо для допомоги Україні – аналітики

Адвокатське об’єднання «Barristers» підписало меморандум про співпрацю з кавказькими організаціями

Аспіранти заявляють про незаконність запровадження Міносвіти додаткових заліків та оскаржать їх в суді

Створення спецтрибуналу необхідне через прогалини у міжнародному правосудді, але воно стане символом епохи – аналітична доповідь

Замість спростування окремих елементів пропаганди треба створювати цілісну картину світу, де ворожі наративи втрачають сенс – дискусія про інформоборону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА